Včelí kosmetika BIONE

Vlasový a tělový šampon 2v1 Bione 260 ml

Novinka
Vlasový a tělový šampon 2v1 Bione 260 ml
Péče o vlasy 2v1 MED + Q10.
Výrobce
Kód položky 340103
Cena bez DPH 71,07 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 86,00 CZK
ks
  • Podrobný popis

S medem a koenzymem Q10 je vyroben jako velmi jemný a přitom vydatný prostředek každodenní hygieny pro všechny typy pokožky a vlasů. Má značnou pěnivost a velkou čistící a mycí sílu, aniž by extrémně odmašťoval vlasy či pokožku. Přidané betainy spolu s rostlinným lecitinem zanechají pokožku umytou, vláčnou a přirozenou, vlasy příjemně změkčí. Užitnými vlastnostmi je BIO šampon šetrný jak k tělu, tak k přírodě. Je velmi jemný a příjemný při použití. Garantujeme, že si jej velmi oblíbíte.


Přidaná kyselina mléčná upraví pH bílkovin pokožky do optimální fyziologické úrovně. Med obsahuje řadu výživných látek, koenzym Q10podporuje buněčné dýchání, a tím povzbuzuje přirozenou buněčnou látkovou výměnu. Hydrolyzovaný keratin regeneruje a zpevňuje vlasovou strukturu. Vyrobeno v BIO formulaci, bez SLS, SLES, bez silikonů a bez parabenů.

Fyziologické pH, bezalergenní parfemace.


S medem,Q10 a keratinem proti proudu času. Ochrana, výživa, regenerace-přírodní silou. Žádný jiný přípravek nemá složení jako vlasový a tělový šampon s medem. Neslibuje, umí! Potěší Vaše smysly, pohladí po těle. Moderní, elegantní, efektivní. Pro Vaši krásu a zdraví.


Šampon Bione = koncentrát. Vydrží mnohem déle.